Browsing Category

Legjionarët

Hysaj ishte i Lacios, por…

Mauricio Sarri është trajneri që e ka bërë Elseid Hysajn një ndër mbrojtësit më të mirë në Europë, duke e rritur…

Zyrtare, Manaj te Piza

Lajmi ishte bërë publik që para dy ditësh, por tashmë edhe vetë Piza e ka zyrtarizuar: Rej Manaj transferohet në…

Dhrami-Raçiç e nisin me gola

Ditët e fundit Arbër Dhrami e Stevan Raçiç janë transferuar te skuadra Pembrouk, në Maltë. Është një skuadër që…

Sadiku transferohet te Lugano

Armando Sadiku kthehet në Superligën zvicerane dhe ka firmosur për Luganon, klub të cilin e njeh mirë, sepse ka…

Berisha në histori!

Vit i ri, Berisha i vjetër! Besart Berisha ka shënuar sot golin e parë të vitit 2017, në fitoren e Melburn Viktori…