Browsing Category

Serie A

Okampos, zyrtarisht te Milani

Zor se do t’i japë kthesën sezonit të Milanit, por gjithsesi Lukas Okampos është zyrtarisht kuqezi dhe do të jetë…

Montela i bën dalje Niangut

M’Baje Niang është në një moment mjaft negativ, sepse nuk luan prej kohësh në formacionin e Milanit dhe duket se…

Zaza shkon në Spanjë

Simone Zaza ndërron kampionat: pas aventurës së dështuar në Angli, tani do të tentojë në Spanjë. Sulmuesi…

Peskara-Fiorentina nuk luhet

Moti i keq ka goditur edhe Italinë dhe natyrisht futbolli vuan pasojat. Ndeshja në program për nesër pasdite,…

Baka, oferta nga Kina

Duket se edhe Karlos Baka ka përfunduar në shënjestrën e klubeve kineze. Sipas lajmeve që vijnë nga Italia,…