Browsing Category

Serie A

Ja sa do mungojë Kielini

Mbrojtësi Xhorxhio Kielini është diagnostikuar me lëndim të ligamentit të gjurit dhe do të mungojë 15 deri në 20…

“Senator i përjetshëm”!

Ish-kapiteni, rinovim i veçantë: do të lidhet deri “në vdekje” me ngjyrat zikaltër. Sakaq, priti delegacionin…

Dyndje juventine ne Firence!

Janë gati 2500 tifozë bardhezi që priten të dielën në stadiumin “Franchi” me rastin e sfidës Fiorentina-Juventus.…