Browsing Category

Premier League

United, sërish numri 1?!

Nuk është kampion Anglie dhe as nuk ka arritur në finalen e Ligës së Kampionëve, por kjo nuk ia ul aspak vlerat…

Venger: Më pëlqen Vidal

Juventusi duhet të nisë të mendojë seriozisht për mesfushorin e vet Arturo Vidal. Kjo pasi Arsenali ka nisur të…

PSG do Ronaldon dhe Di Marian

Mediat spanjolle shkruajnë se PSG është duke tentuar transerimin e Cristiano Ronaldos, teksa për një kohë të gjatë,…