Browsing Category

Bundesliga

City: Nuk e duam Pepin!

Skuadra e Manchester Cityt ka mohuar interesimin për trajnerin e Bayernit, Pep Guardiola. Blutë nga Manchesteri nuk…

Aubameyang drejt Liverpoolit?

Meqe Liverpooli nuk arriti te transferonte holandezin Memphis Depay, i "grabitur" nga Manchester United, klubi i te…

Boateng ka vdekur?!

E çuditshme dhe aspak etike për t'u shkruar, por është lajm. Gjermani Jerome Boateng ka vdekur në Camp Nou pas…

Hummels nuk shitet

Shefi ekzekutiv i skuadrës së Borussia Dortmundit, Michael Zorc, ka insistuar se nuk kanë asnjë presion që të…