Browsing Category

Gossip

Pornostarja kundër Murinjos!

Melisa Debling, aktorja e filmave me drita të kuqe, nuk përmbahet dhe sulmon trajnerin portugez për transferimin e…

Bekam, një dështim si aktor

Gai Riçi, producenti i famshëm britanik i filmit Snatch dhe ish-bashkëshorti i këngëtares Madona, ka nxjerrë në…

Gabimisht arbitre…

Denise Bueno është femër seksi nga Sao Paulo e Brazilit, ku ndër të tjera bën edhe arbitren anësore në futbollin…