Browsing Category

Futboll Shqiptar

Superliga, Kategoria I dhe Kupa e Shqipërisë

Levi “braktis” Flamurtarin

Trajneri është larguar përfundimisht nga ekipi vlonjat. Ai nuk është përshëndetur me skuadrën dhe i ka lënë një…

Kreu si “molla e Edenit”?

Partizani e ka rimarrë kreun pas 316 ditësh. “Demat” kryesonin edhe sezonin e kaluar pas javës së tetë, por nuk…