Browsing Category

Futboll Shqiptar

Superliga, Kategoria I dhe Kupa e Shqipërisë

Derbi do të luhet të premten

Tirana-Partizani shtyhet sërish, këtë herë 24 orë më pas nga dita që ishte programuar, më 13 mars në orën 19:00…

Policia shtyn derbin?!

Uniformat blu nuk marrin përsipër sigurinë për shkak të një proteste. FSHF shprehet se pret përgjigje…

Te rinjte, mbreteron Teuta

U-17 SUPERLIGA / JAVA 20 Olimpik – Skënderbeu       0-1 Pogradeci – Partizani           4-2 Brian’s –…

Formacionet, Tirana-Kukësi

Tirana: Frashëri, Taku, Muça, Curri, Ristevski, Bulku, Karabeci, Muzaka, Kahata, Hyshmeri, Morina Trajner: G.…