Browsing Category

Futboll Shqiptar

Superliga, Kategoria I dhe Kupa e Shqipërisë

De Biazi: Tani vjen e bukura!

Trajneri ka ndryshuar “look” dhe sot do të niset nga aeroporti në nder të Marko Polos, ambasadorit dhe udhëtarit që…