Browsing Category

Futboll Shqiptar

Superliga, Kategoria I dhe Kupa e Shqipërisë

Strakosha kthehet tek Lacio?

Thomas Strakosha ka humbur vendin e titullarit tek Salernitana, në Serinë B, pasi portieri italian Terraçino duket…

Skenderbeu “bie” ne Vlore

Flamurtari eshte rikthyer ne ditet e tij me te mira. Vlonjatet kane mposhtur ne shtepi edhe Skenderbeun, ndersa kjo…

Vllaznia-Bylis 1-0 LIVE

Vllaznia – Bylis  Vllaznia: Dragojeviç, Arbri, Cicmil, Pjeshka, Marku, Haxhibuliç, Bardulla, Sefa, Shtubina,…

Kukesi-Tirana, LIVE

Kukesi: Koci, Hallaci, Malota, Shameti, Mici, Nika, Musolli, Xheferson, Karioka, Flores, Lima Trajner: K. Duro…

Bulku titullar, Lika jashtë

Gjatë konferencës për shtyp, trajneri i Tiranës, Ilir Daja deklaroi se në sfidën që do të luhet në Kukës,…