Browsing Category

Futboll Shqiptar

Superliga, Kategoria I dhe Kupa e Shqipërisë

Legjionarët “në peshore”

Sezoni që sapo u mbyll ka “anuar” më shumë nga lojtarë të lindur dhe rritur në Shqipëri, teksa “medaljen e artë” e…

Lajme nga Kategoria I

Lushnja e re nis nga kapiteni Çela “Veterani” i verdhejeshilëve ndër të tjera ka pohuar se nuk ka…