Browsing Category

Futboll Shqiptar

Superliga, Kategoria I dhe Kupa e Shqipërisë

Flamurtari ndryshon stemen

Flamurtari i sezonit te ardhshem do te pesoje ndryshime te medha. Kjo jo vetem ne kontingjentin e lojtareve qe do…