Browsing Category

Futboll Shqiptar

Superliga, Kategoria I dhe Kupa e Shqipërisë

Kapiteni Muça nis të vrapojë

Qendërmbrojtësi pas operacionit në gju po kryen fazën e riaftësimit dhe pritet që shumë shpejt të zbresë në fushë…