Browsing Category

Kategoria e Parë

Shkumbini, ka vetëm largime

Te peqinaset lojtarët kanë filluar që të largohen dhe më konkretisht jabanxhinjtë ose lushnjarët që erdhën gjatë…

Luftëtari “nis” merkaton

Bluzinjtë të pakënaqur nga humbja në Pogradec, por trajneri pritet që të ulet me presidencën dhe të diskutojnë për…

Dimo: Apolonia është kolauduar

Kapiteni Amarildo Dimo tregon “sekretet” e “rilindjes” së skuadrës së tij, që të shtunën pret Butritnin dhe ka një…