Browsing Category

Kategoria e Parë

Krepo tregon planet e Adës

Harmonia e grupit dhe qetësia me të cilën luajnë këta futbollistë, do ta çojë përpara Adën”. Kështu e ka nisur…

Lajme nga Kategoria I

Luftëtari, hidhet një ide për lojtarë vendas Me Hysin dhe Cikon në stol dhe me Tavon si president,…

Lajme nga Kategoria I

Bakiasi: Lushnja, zgjedhja ime e parë   Mbrojtësi lushnjar e vlerëson si të suksesshëm sezonin…

Lajme nga Kategoria I

Bime s’heq dorë nga Luftëtari: Ja projekti për ta rikthyer në elitë Presidenti i bluzinjve:…

Lajme nga Kategoria I

Lushnja e re nis nga kapiteni Çela “Veterani” i verdhejeshilëve ndër të tjera ka pohuar se nuk ka…

Lajme nga Kategoria I

Gjyla: Kam qarë pas ndeshjes me Bylisin “Veterani” i lagunarëve: Nuk e mendonim kurrë se Lushnja me…

Lajme nga Kategoria I

Frroku: Tërbuni, jo kalimtar në Superligë Administratori i klubit pukjan shpalos planet për skuadrën e…

Lajme nga Kategoria I

Kepi i qëndron besnik Tërbunit Mbrojtësi shkodran pranon se në adresë të tij ka ardhur një ofertë nga Vllaznia,…

Lajme nga Kategoria I

Branica e thotë hapur: Dua të qëndroj në Lushnjë! “Dua të realizoj ëndrrën tonë por edhe të…

Lajme nga Kategoria I

Luftëtari, ndryshimet në presidencë, kushtëzojnë merkaton! Nga drejtuesit e skuadrës së…

Kamza miqësore me U-19

Nderim GOCI Sot pasdite, në stadiumin “Fuat Toptani” të Kamzës, do të zhvillohet ndeshja miqësore, mes…

Lajme nga Kategoria e Pare

Dinamo Sejdini dhe lojtarët në “ajër”   Dinamo ka marrë pushimet fill pas ndeshjes me Tomorin dhe ende…

Plori ka nje deshire…

Tërbuni, trajneri: Ngjitemi dhe e kthejmë në festë! Tërbuni pas barazimit në Mamurras, duket se është…