Browsing Category

Kategoria e Parë

Luftëtari “nis” merkaton

Bluzinjtë të pakënaqur nga humbja në Pogradec, por trajneri pritet që të ulet me presidencën dhe të diskutojnë për…

Dimo: Apolonia është kolauduar

Kapiteni Amarildo Dimo tregon “sekretet” e “rilindjes” së skuadrës së tij, që të shtunën pret Butritnin dhe ka një…