Browsing Category

Kategoria Superiore

Mazrekaj nuk rrezikon operimin!

Mentor Mazrekaj nuk po stërvitet rregullisht me grupin. Gjatë ditës së djeshme u ngrit dhe çështja për mundësinë e…