Browsing Category

Futboll Shqiptar

Superliga, Kategoria I dhe Kupa e Shqipërisë

Paqe mes miqsh, por nuk ka gola!

Një derbi brenda “miqve”… Miqësorja e sotme mes Skënderbeut dhe Teutës e zhvilluar në Korçë nuk ka prodhuar asnjë…

ZYRTARE: Rexhinaldo te Kukësi

Kukësi ka gjetur sulmuesin që do t’u garantojë golat për sezonin e ardhshëm. Do të jetë Rexhinaldo, ai që te Laçi…