Browsing Category

Serie A

Manxhukiç humbet Bajernin

Fitorja në gjysmëfinalen e kupës së Italisë kundër Interit (3-0) ka sjellë jo pak probleme për Juventusin.…

Kuadrado largohet nga Juventus

Kolumbiani nuk po arrin akoma të ingranohet dhe nuk është ai që u shfaqte tek Fiorentina. E vështirë që Juventus të…

Morata tek Totenhemi?

Akoma sirena angleze për Alvaro Moratën. Sipas “Evening Standard” pas Arsenalit edhe Totenhemi është vënë nën…