Browsing Category

Futboll Bota

PSG do Ronaldon dhe Di Marian

Mediat spanjolle shkruajnë se PSG është duke tentuar transerimin e Cristiano Ronaldos, teksa për një kohë të gjatë,…

Ikardi refuzon Realin

Me golin e shënuar të shtunën në mbrëmje, Mauro Ikardi i është bashkangjitur Karlos Tevez në krye të klasifikimit…

Ronaldo “thumbon” Messin

Kristiano Ronaldo ka thumbuar mjaft rëndë Lionel Mesin, i cili gjatë javës së kaluar refuzoi të nënshkruajë një…

James: Ja pse dështuam

Mesfushori i Real Madridit, James Rodriguez, ka shpjeguar mendimin e tij pse Real Madridi nuk kishte fat në këtë…

Klop: Unë te Bajerni? Pse jo?

Trajneri i Borusias së Dortmundit, Jurgen Klop – do të jetë në detyrë deri në ndeshjen finale në kupën e Gjermanisë…