Browsing Category

Futboll Bota

Toti i kerkon Mesit nje nder

Dy numra "10", dy legjenda ende aktive ne boten e futbollit, njeri sigurisht me i miri ne bote. Toti dhe Mesi u…

Guarin: Jemi skuader e madhe!

Fredi Guarin, heroi i fitores në derbin me Milanin dje në mbrëmje, është ndalur nga “Sky” për të dhënë…