Browsing Category

Futboll Bota

Wenger: Ishim disi me fat

Trajneri i Arsenalit, Arsen Venger ka mbetur mjaft i kënaqur nga fitorja përballë Kristal Palasit. Në konferencën…

Parma-Udineze nuk luhet

Parma-Udineze eshte shtyre per nje date qe duhet percaktuar ende. Motivi? Nuk garantohet siguria ne stadiumin…

Feyenoord, furia huligane!

Te papermbajtshem, nje furi e vertete, e shfryre ndaj policise italiane, ndaj Romes dhe ndaj veprave arkitekturore.…

Parma drejt falimentimit!

Lajmi i fundit: skandaloze tek Parma, pronari i ri qe ia bleu Taçit per 1 euro, eshte zhdukur dhe ka dhene gabim…

Vidal, sherr me Alegrin!

Arturo Vidal ka bërë dje sherr me trajnerin e Juventusit Masimiliano Alegri, pasi kileni nuk e ka pranuar faktin qe…

Van Persi rrezikon si Falkao

Mediat britanike kanë bërë me dije se e ardhmja e Robin van Persit tek Junajtid është vënë në diskutim,. Disa javë…