Browsing Category

Futboll Bota

Zidane flet për Sterlingun

Tashmë nuk ka asnjë të fshehtë se Reali i Madridit është tepër i interesuar për djaloshin e artë të Liverpulit,…

PSG-ja, pa tre yje ndaj Messit

PSG-ja gëzoi pa masë tifozët parisienë me përmbysjen 2-3 në “Velodrome” kundër Marsejës në kampionatin francez, por…

Bayerni tenton Ramosin?!

Bajern Mynihu nuk e ka harruar largimin e Toni Krosit te Real Madridi. Pavarësisht se nuk dihet me siguri arsyeja…

Qeni doberman ne fushe!

https://www.youtube.com/watch?v=K7Cqt9OMq-U Ngjarja ka ndodhur ne kampionatin serb, ku qeni i ka ikur…

Hummels flet për largimin

Pasi deklaroi se po e merr seriozisht opsionin e largimit nga Gjermania (mundësisht në Angli te Mançester…

FOTOLAJM: Digjet flamuri serb!

Flamuri serb është djegur edhe në një ndeshje të elitës së futbollit kroat. Sfida mes Hajdukut dhe Splitit, derbi…