Browsing Category

Futboll Bota

Bylis rikthen huazimet

Ballshiotët në fillim të korrikut do të nisin përgatitjet me lojtarët e huazuar, ndërsa me…

Baka-Milan, thuajse akord!

Sevilja ka autorizuar Milanin te negocioje me Karlos Baken dhe agjetin e tij. Eshte ky lajmi i dites dhe ai qe ndez…

Tevez prezantohet me 7 korrik

Në Argjentinë kanë nisur të mendojnë dhe të nisin përgatitjet për ceremoninë e prezantimit të Karlos Tevez tek Boka…