Browsing Category

Futboll Bota

Bursaspor kërkon Ujkanin

Turqit kanë kohë që po negociojnë dhe mund të arrijnë akordin me lojtarin e lirë, sipas “Gazzetta dello Sport”.…

Edin Xheko, akord me Romen!

Edin Xheko pritet te jete futbollisti i ri i Romes, sigurisht, nese Mancester Siti dhe verdhekuqte do te gjejne…

Immobile rikthehet në Serie A

Sulmuesi italian, Imobile është transferuar me bujë të madhe në Gjermani, ku ka zgjedhur të jetë pjesë e sulmit të…