Browsing Category

Futboll Bota

Gudjonsen behet “kinez”

Eidur Gudjonsen ka mbyllur aventuren e tij ne Angli dhe... Europe, pasi sipas medieve britanike, me saktesisht…

Falkao, ne kuren Murinjo!

Radamel Falkao do te jete nje futbollist i Celsit per sezonin e ardhshem pasi zyrtarisht eshte huazuar nga Monako,…