Browsing Category

Futboll Bota

Wenger ndjek Aubameyangun?

Spekulim pas spekulimi, një tjetër ekip e do sulmuesin e Dortmundit, Pierre-Emerick Aubameyang. Arsene Wenger është…

Kthehet Suarez ndal Brazilin

Sulmuesi i Uruguait kthehet pas 20 muajsh pezullim dhe shënon golin e barazimit 2-2 në sfidën kundër Brazilit…