Browsing Category

Europa League

Tuhel: Ndeshje e madhe

Trajneri i Dortmundit, Tomas Tuhel,  e ka cilësuar një ndeshje të madhe përballjen sonte në mbrëmje në “Signal…

“Kjo, nona e ndeshjeve”

Ka shumë pak muaj në Angli, në krye të Liverpulit, por ish-trajneri i Dortmundit, Jurgen Klop duket tepër i…

Napoli dhe Hysaj bien në fund!

Pathyeshmëria e axurrëve në Europë prishet në Spanjë, ku në “Madrigal”, goditja e dënimit nga Suarez mposht Reinën.…