Browsing Category

Europa League

Klop: Sevilja luajti volejboll

Mankthi finale përndjek Jurgen Klopin. Me mbrëmjen e djeshme janë pesë finalet e humbura nga Klop… Edhe Sevilja nuk…

Kur bileta kushton 4 mijë euro

Tifozët e Liverpulit kanë kritikuar ashpër UEFA-n për caktimin e finales së Ligës së Evropës në stadiumin e Bazelit…

Konferenca për shtyp e Kloppit

Për një ditë në Gjermani është Dortmundi dhe Jurgen Klopp violina e parë. Për mediat gjermane për një ditë nuk ka…

Klop: Nuk i kemi frikë

Van Gal ka shtyrë ekipin e tij të përmbysë Liverpulin sonte në mbrëmje, por nuk ka vonuar s përgjigja e Jurgen…