Browsing Category

Europa League

Olimpiakosi sundon në Ankara

Olimpiakosi kualifikohet për nëçerekfinalet e Ligës së Europës, falë një triumfi spektakolar 3-0 në Turqi, kundër…

Europa League, hidhet shorti

Shorti i Ligës së Europës ka prodhuar përballje mjaft interesante, ku spikat ajo mes Vijarealit dhe Romës, dy…

De Bur: Dua vetëm tri pike

Trajneri i Interit më i qartë se asnjëherë përpara takimit në Pragë kundër Spartës. Kërkon maksimumin. Brozoviç…