Browsing Category

Serie A

Edin Xheko, akord me Romen!

Edin Xheko pritet te jete futbollisti i ri i Romes, sigurisht, nese Mancester Siti dhe verdhekuqte do te gjejne…

Baka-Milan, thuajse akord!

Sevilja ka autorizuar Milanin te negocioje me Karlos Baken dhe agjetin e tij. Eshte ky lajmi i dites dhe ai qe ndez…

Tevez prezantohet me 7 korrik

Në Argjentinë kanë nisur të mendojnë dhe të nisin përgatitjet për ceremoninë e prezantimit të Karlos Tevez tek Boka…