Browsing Category

Serie A

Sassuolo befason Interin

Interi ka befasuar të gjithë duke u mposhtur në Giusseppe Meaza me rezultat minimal nga Sassuolo. Në një ndeshje…

Marseja kërkon Meksesin!

Ashtu si shkruan “Mundo Deportivo”, Olimpik Marseja ka vendosur në shënjestër Meksesin e Milanit. Klubi francez po…

Çerçi, një hap larg Xhenoas

Alesio Çerçi nuk është më në planet e Milanit dhe Sinisha Mihajloviçit, që ka vemdosur të ketë në krah të djathtë…