Browsing Category

Serie A

Milano, e ardhmja rebus!

Kampionati mbyllet në mënyrën më të keqe për Milanin dhe Interin, që megjithatë gëzon sepse do të jetë në…

Saki sulmon klubin e Milanit

Arrigo Saki kundër Milanit dhe drejtuesve Berluskoni dhe Galiani, edhe pse i ka miq. Në një analizë të bërë pas…