Browsing Category

Serie A

Tare, me urgjencë në spital

Igli Tare ka kaluar dje një ditë me të vërtetë të vështirë. Sipas gazetës italiane, “Corriere della Sera”, drejtori…

Iniesta “injoron” Pirlon

Mesfushori i Barcelonës, Andres Iniesta, mendon se Andrea Pirlo është lojtar i mrekullueshëm, por thotë se Xavi…

Lajm fantastik për Interin!

Të dielën në mbrëmje ka realizuar një dopietë dhe i është bashkuar Tonit në krye të klasifikimit të shënuesve më të…