Browsing Category

Premier League

Van Gal, tifoz me Arsenalin

Mançester Junajtid ka mundur Noruiçin 1-0 dhe vazhdon të mbajë gjallë shpresat për një vend në Champions në sezonin…

Zbuloni pagën e re të Kejnit

Totenhami duket i vendosur për të mbajtur me çdo kusht në ekip sulmuesin e vet Herri Kejn dhe për këtë ka vendosur…

Një stadium i ri në Angli!

Në Leiçester Siti duket sikur po jetojnë në një ëndërr të pafund. Pas titullit kampion drejtuesit e klubit kanë…

Hazard ndërron mendje!

Mesfushori i Çelsit, Eden Hazard duket se ka ndërruar mendje sa i përket të ardhmes së tij pas golit të shënuar…

Pesë herë “thank you”!

Kush tha se Ranieri nuk e ka ndjekur takimin mes Çelsit dhe Totenhamit? Nëse keni pasur dyshime për këtë ka qenë…

Zyrtare, skualifikohet Sakho!

Mbrojtësi i Liverpulit, Mamadou Sakho është skualifikuar për 30 ditë nga UEFA pas proçedurës së hapur kundër tij…

Mahrez injoron PSG-në

Lojtari më i mirë në Premier League dhe njëkohësisht i pari afrikan që merr një çmim të tillë, Riyad Mahrez, ka…