Browsing Category

Premier League

Asgjë serioze për De Gean

Në morinë e lajmeve të këqija sa i përket dëmtimeve tek Junajtid ka mbërritur dhe një lajm disi më pozitiv.…

Hidink: Kemi dhe 90 minuta

Trajneri i Çelsit, Gus Hidink, pas humbjes 2-1 përballë PSG-së, dje u shpreh jo edhe pesimist për kualifikimin e…

Rekord i zi për Van Gaalin

Trajnerit të Manchester United, Louis Van Gaal, vazhdon të mos mos i përgjigjet skuadra e "Djajve". Tashmë ai…

Kinezët, të çmendur pas Runit

Merkato e janarit në Kinë ka treguar se në verë priten të tjera “bomba” nga futbolli në vendin e madh aziatik. Këtë…

Çelsi kërkon Tiago Silvën

Çelsi kërkon të bëjë biznes me PSG-së. Të paktën kështu bëjnë me dije portalet e specializuara në merkaton e…