Browsing Category

Premier League

Van Persi rrezikon si Falkao

Mediat britanike kanë bërë me dije se e ardhmja e Robin van Persit tek Junajtid është vënë në diskutim,. Disa javë…

Lampard gjen problemin e Bale

Mesfushori i Manchester Cityt, Frank Lampard, ka lavdëruar madrilenin Gareth Bale, por duke i zbuluar një detaj që…

Mourinho ka një lajm të keq

Trajneri Jose Mourinho ka dhënë një goditje të madhe për tifozët e Chelseas, duke thënë se mesfushori Cesc Fabregas…

Diego Kosta luan ndaj PSG

Sonte në mbrëmje kthehet Liga e Kampioneve dhe menjëherë me “xixa”. Në Paris PSG-ja dhe Çelsi do të përballen në…

Zyrtare: Rinovon Hazard!

Zyrtare: Eden Hazard rinovon me Chelsean! Para pak minutash mesfushori belg hodhi firmën e rinovimit me klubin blu.…