Browsing Category

La Liga

Rikthehet Suarez!

Për trajnerin e Barcelonës, Luis Enrike, ka lajme të mira! I fundit bën fjalë për sulmuesin Luis Suarez. Uruguaiani…

PSG do Ronaldon dhe Di Marian

Mediat spanjolle shkruajnë se PSG është duke tentuar transerimin e Cristiano Ronaldos, teksa për një kohë të gjatë,…

Ikardi refuzon Realin

Me golin e shënuar të shtunën në mbrëmje, Mauro Ikardi i është bashkangjitur Karlos Tevez në krye të klasifikimit…

Ronaldo “thumbon” Messin

Kristiano Ronaldo ka thumbuar mjaft rëndë Lionel Mesin, i cili gjatë javës së kaluar refuzoi të nënshkruajë një…

James: Ja pse dështuam

Mesfushori i Real Madridit, James Rodriguez, ka shpjeguar mendimin e tij pse Real Madridi nuk kishte fat në këtë…

Pepe e kap keq me gjyqtarin

Mbrojtesi i Real Madridit, Pepe, ka gjetur arsyen e barazimit 2-2 te Real Madridit ne ndeshjen e fundit te La…