Browsing Category

La Liga

Lajm i keq për Barcelonën!

Klubi i Barcelonës ka konfirmuar se mbrojtësi Tomas Vermaelen ka pësuar një dëmtim në muskujt e këmbës së djathtë.…

Zbulohet rroga e Neymarit

“Football Leaks” nxjerr në dritë detaje nga kontrata e nënshkruar mes Neymar dhe Barcelonës në vitin 2013. Faqja e…

Simeone përkrah Torresin

Në prag të ndeshjes së Atletico Madridit ndaj Espanyolit që do të zhvillohet këtë të shtunë, trajneri Diego Simeone…