Browsing Category

Bundesliga

Bajerni, titulli nje hap larg!

Bayerni ka mposhtur Hertha Berlinin me rezultat 1-0 me gol te Schweinsteiger në kuadër të javës së 30-të për t’iu…

Klopp injoron Bayerin

Trajneri i Dortmundit, Jyrgen Klop, ka dhënë një deklaratë shumë të bujshme për ndeshjen ndërmjet Bajernit dhe…

Lahm flet për Dortmundin

Bajerni u kualifikua për në gjysmëfinalen e Kupës së Gjermanisë me shumë vështirësi. Bavarezëve iu deshën 120…