Browsing Category

Bundesliga

Immobile rikthehet në Serie A

Sulmuesi italian, Imobile është transferuar me bujë të madhe në Gjermani, ku ka zgjedhur të jetë pjesë e sulmit të…

Alaba: Tani nuk kam dhimbje

Mbrojtësi i Bajernit, David Alaba, ka theksuar se e ka lënë pas dëmtimin e fundit dhe nuk ndjen asnjë dhimbje.…