Caktohet arbitri te Tirana-Skënderbeu, ndeshja që do zhvillohet në Air Albania

0

Tirana-Skënderbeu do të jetë ndeshja më e nxehtë e kësaj jave në Superiore. Përballja nis në orën 17:00 dhe do të luhet në ditën e sotme.

Ndërkohë është përcaktuar dhe arbitri që do të ndajë drejtësinë në këtë ndeshje. Bëhet fjalë për Kridens Metën,  ndërsa Rexha dhe Llukmani do të jenë ndihmës. Bardheblutë kërkojnë vazhdimësinë e rezultateve pozitive, ndërsa korçarët kërkojnë të befasojnë me Dajën dhe të jen? pengesa e parë e Egbos. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.