Caktohen arbitrat te Kukësi-Partizani, drejtësi e lartë dhe Hamiti

0

Kukësi do të përballet ndaj Partizanit në kryendeshjen e kësaj jave. Bëhet fjalë për dy ekipet pretendente në luftën e titullit.

Për të shmangur gabimet e arbitrave, janë caktuar gjashtë të tillë për një drejtësi sa më të lartë. Ndërkohë kryesori i takimit do të jetë Eldorian Hamiti, i cili do të ketë një detyrë të vështirë. Megjithatë shihet si njeriu i duhur për një ndeshje të këtij niveli, me ekipet që vijnë pas zhgënjimeve në ndeshjet e fundit. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.