Blerim Xhemaili uron bashkëshorten

0

Bashkëshortja e Blerim Xhemailit, Erjona, ka pasur ditëlindjen ditët e fundit dhe mesfushori me origjinë shqiptare e ka uruar me anë të rrjetit social Instagram.

Si zakonisht, Erjona shfaqet shumë seksi dhe jo më kot u shpall femra më e bukur e Euro 2016, nga gjithë bashkëshortet e futbollistëve pjesëmarrës.

erjona

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Leave A Reply

Your email address will not be published.