Blerim Xhemaili uron bashkëshorten

0
LILLE, FRANCE - JUNE 19: Erjona Sulejmani, wife of Blerim Dzemaili of Switzerland is seen prior to the UEFA EURO 2016 Group A match between Switzerland and France at Stade Pierre-Mauroy on June 19, 2016 in Lille, France. (Photo by Paul Gilham/Getty Images)

Bashkëshortja e Blerim Xhemailit, Erjona, ka pasur ditëlindjen ditët e fundit dhe mesfushori me origjinë shqiptare e ka uruar me anë të rrjetit social Instagram.

Si zakonisht, Erjona shfaqet shumë seksi dhe jo më kot u shpall femra më e bukur e Euro 2016, nga gjithë bashkëshortet e futbollistëve pjesëmarrës.

erjona

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image