BIBL i jep fitoren në tavolinë Sigal Prishtinës

0

Drejtuesit e Ligës Ballkanike të Basketbollit kanë vendosur që ndeshje e ndërprerë mes Sutjeskës dhe Sigal Prishtinës për shkak të trazirave të shkaktuara nga tifozët malazeze të akordohet si fitore në tavolinë për ekipin kosovar. Gjithashtu skuadra malazeze ka marrë një gjobë prej 5 mijë eurosh dhe do të luajë një ndeshje pa tifozë.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.