Besa në vendnumëro, merkato duket larg

0

 

Besa e Kavajës, duket se edhe këtë vit do të vuajë shumë në aspektin financiar. Deri më tani nuk ka asnjë organizim madje dhe projekt për skuadrën kavajase. Nga ana e drejtuesve më të lartë të skuadrës verdhezi, nuk ka ndonjë konfirmim për trajnerin, nëse do të vazhdojë Dorjan Bubeqi, apo do të ketë të tjerë emra që do t’u besohet skuadra në edicionin e ri. Kavajasit, sezonin e shkuar arritën që të mbijetonin vetëm në ndeshjen shtesë. Ndërkohë, që është folur kur mbaroi gara, se për sezonin 2015-2016 do të ndërtohet një ekip me ambicie, megjithatë deri më tani nuk ka pasur asnjë lëvizje konkrete nga stafi dhe skuadra verdhezi. Besa, duket se edhe sezonin e ardhshëm, ashtu si

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

http://sportekspres.com/wp-content/uploads/2019/02/fotoblinibilta.jpeg