Berisha, shqiptari i parë që shënon në 2015-n

0

Skuadra australiane, Melbourne Victoryn, ku luan Besart Berisha, nuk e ka nisur mbarë vitin 2015, pasi ka humbur Perth Glory me rezultat 2:1. Pavarësisht kësaj, sulmuesi kosovar e ka nisur në mënyrën më të mirë Vitin e Ri, shkruan “Express”. Ish-sulmuesi i kombëtares shqiptare ka shënuar gol në këtë takim nga 11-m. Kështu, ish-sulmuesi i Hamburgut dhe Brisbanes është shqiptari i parë që ka shënuar gol në botë në vitin 2015.

 

https://www.youtube.com/watch?v=2xlG5pN5Tzo

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

http://sportekspres.com/wp-content/uploads/2019/02/fotoblinibilta.jpeg