Benzema dhe Botërori, një karikaturë mjafton

0

Karius Benzema nuk do të shkojë në Kupën e Botës, edhe pse sapo ka fituar Champions League, duke gjetur edhe golin në finale.

Tani Benzema nis pushimet dhe nuk preferon re mendojë më për kombëtaren dhe problemet e vjetra që e kanë “djegur”.

Gjithsesi, me një postim në rrjetet sociale Benzema e ka thënë mendimin e vet.

Një karikaturë, një avion me Benzema si pilot, ndërsa në vend të motorëve janë 4 Champions League, aq sa ka fituar sulmuesi me Realin.

Ndërkaq, në krah të kundërt, drejt Rusisë shkon avioni i kombëtares franceze.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.