Bekim Dema lë Vllazninë, ekipi i parë nuk ka hapësirë

0

Ndryshime të Vllaznia, por ndryshime edhe te Vllaznia B këtë janar, sepse priten afrime e largime.

Ekipi B i klubit shkodran, për herë të parë në histori në Kategorinë e Parë, sapo ka ndërprerë marrëdhëniet me mesfushorin Bekim Dema, raporton Shkodrasport.com. Ai ka tërhequr edhe dokumentacionin në klub dhe është vënë në kërkim të një skuadre tjetër.

28-vjeçari shpërtheu në sezonin 2014/15 të Vllaznia, por me pas te Skënderbeu, Kukësi e Laçi nuk arriti të bëhej titullar, edhe për shkak të dëmtimeve.

Për këtë arsye, Dema u rikthye në Shkodër duke u aktivizuar me ekipin “Vllaznia B” dhe ka luajtur 7 ndeshje si titullar këtë sezon, por tashmë edhe prej aty është larguar dhe kërkon të provohet jashtë, ose në Superiore.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image