Bekim Balaj përgatit “golin” e jetës?

0

Elita Rudi, bukuroshja kosovare, duket se shume shpejt do te marre nje deklarate dashurie, ose me sakte, propozim per fejese. Eshte i ketij mendimi Burdushit (parashikues fati), i cili ka qenë i ftuar në emisionin “Elite Zone”. Emri nuk behet i ditur se kush mund te jete pretendenti, por ne rubriken “roze”, kohet e fundit eshte folur mes nje lidhje dashurore te sulmuesit te Kombetares dhe Rijekes, Bekim Balajt, dhe bukuroshes se ekranit. Ky propozim do te vije ne fillim te shtatorit…

 

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image