Bekenbauer e parashikoi barazimin e Bajernit

0

Presidenti i Nderit i Bajernit, Franc Bekenbauer, duket se ende vazhdon të ruajë një farë dyshimi për trajnerin Pep Guardiola. Ai e parashikoi barazimin e bavarezëve me Shakhtarin. Këtë “Kaizeri” e tha para ndeshjes në Lviv për stacionin televiziv sportiv “Sky”, ku komenton ndeshjet si ekspert futbolli. Ish-kampioni i botës u shpreh se Bajernin do ta priste një ndeshje e vështirë dhe kështu ndodhi. Bravo, Franc! Je një fallxhor i mirë!

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image