Begeja: Më në fund fati po kthehet

0

Trajneri i Teutës, Gentian Begeja, ka qenë shumë i kënaqur pas fitores së madhe arritur sot në Kamzë, ku sipas tij edhe fati më në fund ktheu.

“Synimi ynë i vetëm ishte fitorja, edhe pse përballë kishim një rival shumë të vështirë. Në pjesën e parë ishim më mirë ne, ndërsa në të dytën Kamza u përmirësua dhe ushtroi shumë presion. Arritëm të rezistonim dhe shënuam edhe golin e dytë, është një fitore që na vlen shumë për të ardhmen.

“Në ndeshjet e fundit Teuta ka luajtur futboll, ka merituar më shumë pikë, por ndoshta edhe fati nuk ka qenë me ne”.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.